Nyitott pozícióink

karrier_banner.jpg

Fordító

Ha van már fordítói tapasztalatod, és szeretnéd magadat kipróbálni a könyvkiadás világában, akkor nálunk a helyed!

Angol-magyar, francia-magyar, német-magyar, spanyol-magyar és olasz-magyar fordítót keresünk. Szakmai tapasztalattal rendelkezők előnyben.

Az önéletrajzodat, motivációs leveledet és eddigi referenciáidat várjuk a [email protected] címre.

Belsős szerkesztő

Munkavégzés helye: Pécs

A pécsi székhelyű Alexandra Kiadócsoport belsős szerkesztő munkatársat keres!

Te vagy a megfelelő jelölt, ha...

  • jó az íráskészséged és a helyesírásod,
  • értesz a szöveggondozáshoz, és érdekel a könyvkiadás világa,
  • beszélsz valamilyen idegen nyelven,
  • és az alaposság mellett kreativitás, lendületesség és gyakorlatias szemléletmód jellemez!
Feladatok:
  • a kiadó által készített könyvek és marketinganyagok tartalmi, formai, stilisztikai és helyesírási ellenőrzése, javítása;
  • a szövegek egybevetése az eredeti szövegekkel, a fordítás ellenőrzése;
  • együttműködés a korrektorokkal, problémáik megoldása;
  • a kiadványok borítószövegeinek elkészítése.

  • Ha szeretnél belsős szerkesztőként dolgozni az Alexandra Kiadócsoport csapatában, küldd el a szakmai önéletrajzodat és motivációs leveledet a [email protected] e-mail címre!
    A tárgyba azt írd: „belsős szerkesztő állásjelentkezés”!

    Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat előnyt jelent, de nem elvárás.

    Borítótervező grafikus belsős munkatárs

    Az Alexandra Kiadócsoport pécsi irodájába borítótervező grafikus belsős munkatársak keres!
    Ha kreatív vagy, magas szinten ismered a különböző grafikai programokat, és érdekel a könyvkiadás világa, te vagy a megfelelő jelölt!

    Főbb feladatok:

  • Könyvborítók tervezése

  • Előnyt jelent reklámgrafikában való jártasság.

    Az önéletrajzodat, motivációs leveledet várjuk a [email protected] címre. Az önéletrajzban referenciamunkák megjelölését is várjuk. A tárgyba azt írd: "borítótervező grafikus"!

    Belsős tördelő

    Ha érdekel a könyvek világa és szeretnél kreatív munkakörnyezetben dolgozni, akkor várunk csapatunkba.

    Mi lesz a feladatod?

  • Könyvek tördelése az Adobe ID, AI, PS szoftverek alkalmazásával

  • Jelentkezés fényképes önéletrajzzal és motivációs levéllel a [email protected] címen. A tárgyba azt írd: „tördelő”! Az önéletrajzban referenciamunkák megjelölését is várjuk.

    A meghirdetett nyitott pozíciókkal kapcsolatban a megadott e-mailcímeken lehet érdeklődni, az ügyfélszolgálat ezekben a kérdésekben nem tud segíteni. Köszönjük a megértéseteket!